Günün Şifalı Bitkisi : Kara MürverKara Mürver, dünyada en çok kullanılan şifalı bitkilerden biridir. Geleneksel olarak, Yerli Amerikalılar enfeksiyonları tedavi etmek için kullandılar, eski Mısırlılar ise ciltlerini ve yanıkları iyileştirmek için kullandılar. Kara mürver, halen Avrupa'nın birçok yerinde halk hekimliğinde toplanmakta ve kullanılmaktadır. Günümüz tıbbında, kara mürver çoğunlukla soğuk algınlığı ve grip semptomlarını tedavi etmek için bir takviye olarak alınır. Kara mürverin bildirilen birçok faydası vardır. Sadece besleyici değil, aynı zamanda soğuk algınlığı ve grip semptomlarıyla savaşabilir, kalp sağlığını destekleyebilir ve diğer faydaların yanı sıra iltihap ve enfeksiyonlarla savaşabilirler. Kolesterolü düşürmek, görme fonksiyonlarını iyileştirmek, bağışıklık sistemini güçlendirmek, kalp sağlığını iyileştirmek ve öksürük, soğuk algınlığı, grip, bakteriyel ve viral enfeksiyonlar ve bademcik iltihabı için kullanıldığı raporlanmıştır. Kara mürver suyu 1995 yılında Panama'da grip salgını tedavisinde kullanılmıştır ve hala bağışılık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan doğanın sunmuş olduğu doğal bir kalkandır.

15 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Her türlü geri bildirim ve sorularınız için destek@eczanemkapimda.com 

Ekibimiz 1 iş günü içinde geri dönüş

yapacaktır. 

Gıda takviyeleri, Vitaminler, mineraller, alkali yaşam rehberi, Çok Kuru ciltler için kremler, cilt kızarıklıkları için kremler, pul pul dökülen cilt için kremler, kahverengi cilt lekeleri için kremler ve kırışıklık karşıtı sıkılaştırıcı kremler, ince gösteren taytlar, organik deterjanlar ve çok daha fazlası www.eczanemkapimda.com ile kapınızda.

Genel merkezimizden satış yapılmamaktadır. Lütfen siparişleriniz için web sayfamızı kullanınız. Sizler için oldukça hızlı hizmet verebilmekteyiz.

Eczanemkapimda.com 1242. Cad. No:18/14 Çankaya-Ankara

  • Facebook
  • Instagram