Günün Minerali - Magnezyum Sitrat


Magnezyum sitrat önemli bir alkali mineraldir ve dolayısıyla böbreğin günlük olarak ihtiyaç duyduğu alkali mineralleri desteklemektedir

Magnezyum kemik dokusu, sinir dokusu ve kasların çalışmasını düzenler.

Özellikle kasların fonksiyonları ve sinir sisteminin aşırı duyarlılığını azaltma konusunda etkilidir ve dolayısıyla strese katkısı olan faydalı bir mineraldir.

Alkali mineral desteği olarak aynı zamanda, son dönemde büyük öneme sahip olan bağışıklık sistemi üzerinde de olumlu etkileri bulunmaktadır. Bağışıklık sisteminde yer alan hücrelerin üretiminde alkali ortam gerekmektedir.

33 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Her türlü geri bildirim ve sorularınız için destek@eczanemkapimda.com 

Ekibimiz 1 iş günü içinde geri dönüş

yapacaktır. 

Gıda takviyeleri, Vitaminler, mineraller, alkali yaşam rehberi, Çok Kuru ciltler için kremler, cilt kızarıklıkları için kremler, pul pul dökülen cilt için kremler, kahverengi cilt lekeleri için kremler ve kırışıklık karşıtı sıkılaştırıcı kremler, ince gösteren taytlar, organik deterjanlar ve çok daha fazlası www.eczanemkapimda.com ile kapınızda.

Genel merkezimizden satış yapılmamaktadır. Lütfen siparişleriniz için web sayfamızı kullanınız. Sizler için oldukça hızlı hizmet verebilmekteyiz.

Eczanemkapimda.com 1242. Cad. No:18/14 Çankaya-Ankara

  • Facebook
  • Instagram