Günün Minerali : Potasyum Sitrat (Potasumun Sitrat Tuzu)Virüslerin alkali ortamda çoğalamadıkları biliniyor. Hatta sağlıkçıların günlükleri arasında, alkali diyet uygulayan KoronaVirüs hastalarının daha kolay iyileştikleri de yazılanlar arasında. İşin mekanizması ise şu şekilde; Virüsler hücre zarından geçip çoğalmak için asidik bir ortama ihtiyaç duyuyorlar. Bu şekilde kendi DNA’larını hücrelerimize aktarıp hasta olmamıza sebep oluyorlar. Bu doğrultuda Alkali diyet veya vucüdumuzu Alkali hale getiren gıda takviyeleri ile virüslere karşı doğal bir kalkan oluşturulabiliriz.

Potasyum Sitrat ise vücudumuzu alkali hale getiren güvenli bir mineral olarak bilinir. Hatta dünyadaki tüm ülkelerin sağlık otoritelerince vücut pH’sını yükseltme konusunda ki etkinliği onaylanmıştır.

Uzun lafın kısası, bağışıklık direncimizin hayati önem taşıdığı şu günlerde, Potasyum Sitrat diyetimizin vazgeçilmez bir parçası olmalı…20 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Her türlü geri bildirim ve sorularınız için destek@eczanemkapimda.com 

Ekibimiz 1 iş günü içinde geri dönüş

yapacaktır. 

Gıda takviyeleri, Vitaminler, mineraller, alkali yaşam rehberi, Çok Kuru ciltler için kremler, cilt kızarıklıkları için kremler, pul pul dökülen cilt için kremler, kahverengi cilt lekeleri için kremler ve kırışıklık karşıtı sıkılaştırıcı kremler, ince gösteren taytlar, organik deterjanlar ve çok daha fazlası www.eczanemkapimda.com ile kapınızda.

Genel merkezimizden satış yapılmamaktadır. Lütfen siparişleriniz için web sayfamızı kullanınız. Sizler için oldukça hızlı hizmet verebilmekteyiz.

Eczanemkapimda.com 1242. Cad. No:18/14 Çankaya-Ankara

  • Facebook
  • Instagram